FAQ

KDE PŮSOBÍTE?

Mou spádovou oblastí je Brno.

FOTÍTE I JINDE?

Ano, za prací cestuji podle přání klienta..

SETKÁME SE JEŠTĚ PŘED SVATEBNÍM DNEM?

Samozřejmě.
Samozřejmě. Je to dokonce velmi důležité – díky takto společně strávenému času si budeme moci vytvořit osobnější vztah, a já se lépe seznámím s Vašimi konkrétními požadavky. Zůstaneme v úzkém kontaktu až do svatebního obřadu, abychom doladili všechny podrobnosti.

CO OD VÁS MŮŽEME VE SVATEBNÍ DEN OČEKÁVAT?

Vzhledem ke svým zkušenostem v oblasti fotožurnalismu preferuji dokumentární způsob zachycení oslavy. Fotím s plným nasazením tak, abych pohotově, a přitom nevtíravě, zachytil klíčové okamžiky obřadu a emoce na tvářích svatebčanů. Snažím se dělat svou práci tak, abyste o mně téměř nevěděli (a to i při focení zblízka). Pořízení aranžované fotografie nevěsty a ženicha a skupinových portrétů vyžaduje jistou míru spolupráce, aby celek působil harmonicky. Takové snímky ale vždy přidají celému obřadu na vzpomínkové hodnotě. Aranžovaným fotografiím je potřeba ve svatebním rozvrhu věnovat alespoň jednu hodinu.

JAK DLOUHO NA SVATBĚ ZŮSTANETE?

Nejradši jsem přítomen po celý den – od chvíle, kdy se nevěsta začíná připravovat (líčení, česání, oblékání), až do okamžiku, kdy se hosté odebírají domů. V případě vícedenních oslav poskytuji své služby podle přání klienta.

JAKÉ POUŽÍVÁTE VYBAVENÍ?

Pracuji se špičkovými aparáty Nikon a veškeré snímky dvojitě zálohuji.

FOTÍTE I ZÁSNUBY?

Ovšem. Potkat se s Vámi v uvolněné atmosféře je pro mě cenná příležitost, jak Vás lépe poznat a jak se společně připravit na Váš významný den.

KOHO BUDETE NA SVATBĚ FOTIT?

Nejvíce mé pozornosti pochopitelně upoutají ženich s nevěstou. Zaměřím se však i na nejbližší rodinu a přátele, a obecně na situace, které jsou svým způsobem výjimečné, ať už je jejich aktérem kdokoli z hostů.

JAKÝM ZPŮSOBEM SI LZE VAŠE SLUŽBY ZAREZERVOVAT?

Rezervace na konkrétní datum provádím po obdržení 30 % zálohy z celkové ceny.

KDO FOTOGRAFIE ZPRACOVÁVÁ?

Veškerou editaci a výběr fotografií provádím sám.

V JAKÉM FORMÁTU FOTOGRAFIE OBDRŽÍME?

Obdržíte alespoň 300 fotografií v plném rozlišení ve formátu JPG, dle potřeby retušované a připravené k tisku, na DVD nosiči nebo v datovém balíku.