O mně

HOLA!!!

Zajímá Vás, co mne nejvíce motivuje k fotografování svateb?

Je to čtení emailu od novomanželů, kteří píší, že jsou naprosto spokojení a milují fotky, které jsem pořídil během jejich svatebního dne. To mi dává pocit, že má práce má smysl, že se mi podařilo splnit očekávání.

Narodil jsem se v Buenos Aires, ale Argentinu jsem opustil již před 13 lety a posledních 6 let žiji v Evropě.

Velký zlom v mém životě nastal roku 2010, kdy jsem na výletě do Indie potkal svou přítelkyni Radku, se kterou jsme založili báječnou rodinu se dvěma skvělými dětmi – Ramiro (4) a Klara (1) a maličkým padesátikilovým pejskem, Sněhurkou.

Stát se fotografem původně nebylo mým cílem, ale život je plný překvapení. Začalo to před více než 10 lety, když jsem v Panamě pracoval pro UNICEF. Opustil jsem organizaci a začal pracovat jako fotograf na volné noze pro mezinárodní organizace a procestoval Latinskou Ameriku.

Ačkoli stále pracuji jako humanitární fotograf, většinu času nyní věnuji fotografování svateb. Hned ta první, které jsem se jako fotograf účastnil, byla skvělá a byl jsem si jistý, že mnoho dalších ještě přijde. A byla to pravda.

Můj styl?

Vychází z dokumentaristického přístupu, který jsem si během kariéry vybudoval. Jiná cesta pro mne neexistuje. Nehledám ideální pózy, ale snažím se zachytit každý moment, který svatbu dělá unikátní. Mým cílem je pomocí fotografií vyprávět příběh Vaší svatby.

Je pro mne velmi důležité doručit Vám tu nejlepší možnou práci, protože moc dobře vím, o jak důležitý den ve vašich životech se jedná.

Budu opravdu poctěn, pokud si mne vyberete jako fotografa vašeho velkého dne.

Přeji vám nádhernou svatbu přesně podle vašich představ.

yos-1

 • Thank you very much for your excellent work! We are so happy! Photos are brilliant! We are very pleased about choosing you as our photographer. Thank you, thank you, thank you!!! We must say: "You are honestly the best photographer we ever met."
  Ondra and Klara
  Ondra and Klara
 • Hello Gonzalo, photos are amazing !! Thank you very much for photoshooting our big day.
  Kristina & Jakub
  Kristina & Jakub
 • Dear Gonzalo, thank you very, very much for the pictures. We just can`t stop looking at them, they are brilliant! We are very glad, that you covered our wedding day, because you were such an unobtrusive photographer. Thank you for being there and spending the day with us. A big "hi" from Austria!
  Vera and Andi
  Vera and Andi
 • Dear Gonzalo, thank you a lot for the pictures! They are wonderful. We were very glad that you were taking pictures at our wedding! If someone of my friends will marry in Vienna, we will recommend you to them as well.
  Kristina and Colin
  Kristina and Colin